Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Hizmet Şartları

Otellobi.com Kullanım Koşulları

Otellobi.com  Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.otellobi.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Tanımlar

"Otellobi.com", "bize", "biz" veya "bizim" Türkiye Yasalarınca şirketleşmiş ve kayıtlı adresi Milli Egemenlik Caddesi No:37/C Şehitkamil Gaziantep/Türkiye.olan Pastel Turizm Limited Şirketi. kullanılmaktadır.

"Platform", Otellobi.com'un sahip olduğu, kontrol ettiği, sürdürdüğü ve/veya sunduğu, Hizmetin sağlandığı (mobil) internet sitesi anlamında kullanılmaktadır.

"Hizmet", Platform üzerinde Firma tarafından sunulan çeşitli ürün ve hizmetlerin online rezervasyon hizmeti (ödemelerin sağlanması dahil) anlamında kullanılmaktadır.

"Firma", Platform üzerinde rezervasyon için sunulan, konaklama sağlayıcısı (örn.ottoman-fiyatı otel, motel, daire Kahramanmaraş-orkis), parklar/tema parkları, turistik noktalar, müzeler, gezi turları, gemi turları, tren ve otobüs turları, transferler, tur operatörleri, sigortalar veya diğer her türlü seyahat ya da ilgili ürün ve hizmetleri satıcı olan taraf anlamında kullanılmaktadır.

"Tedarikçi", Platform üzerinde rezervasyon için zaman zaman sunulan konaklama sağlayıcısı (örn. otel, motel, daire), parklar/tema parkları, turistik noktalar, müzeler, gezi turları, gemi turları, tren ve otobüs turları, transferler, tur operatörleri, sigortalar veya diğer her türlü seyahat ya da ilgili ürün ve hizmet anlamında kullanılmaktadır.

Hizmetin Kapsamı

Platform  aracılığıyla biz (otellobi.com ve iştiraki olan (dağıtım) ortakları), Tedarikçiler ürün ve hizmetlerin rezervasyon için ilan edildiği ve Platformun ziyaretçilerinin benzeri rezervasyonlar yapabileceği çevrimiçi bir ortam (diğer bir ifadeyle rezervasyon hizmeti) sağlamaktayız. Otellobi.com aracılığıyla bir rezervasyon yapmak suretiyle, rezervasyonu yaptığınız veya (geçerli olduğunda) bir ürün veya hizmet satın aldığınızda firma ile doğrudan (kanunen bağlayıcı) bir sözleşme ilişkisine girmiş¸ olacaksınız. Rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını ilgili hizmet konusu tedarikçilere iletmek ve  size bir teyit e-postası göndermek suretiyle siz ve firma  arasında münhasıran bir aracı ehliyetiyle hareket edeceğiz.

Hizmetlerimizi yerine getirirken tebliğ ettiğimiz bilgiler Tedarikçiler tarafından bize sağlanan malumatı esas almaktadır. Hizmetlerimizi yerine getirirken makul ölçülerde kabiliyet ve itina gösteriyor olmamıza rağmen, bütün bilgilerin hatasızlığını, eksiksizliğini ve doğruluğunu tahkik ve taahhüt edemediğimiz gibi (bariz kusurlar ve dizgi yanlışları dahil) herhangi bir hatadan; (Platformumuzdaki muhtemel (geçici ve/veya kısmi) arıza, onarım, iyileştirme veya bakım çalışmaları ya da diğerlerinden kaynaklanan) herhangi bir kesintiden; kusurlu, yanıltıcı veya gerçek dışı bilgilerden veya bilgilerin iletilmemesinden sorumlu tutulmamız mümkün değildir. Platformumuz, sağlanan herhangi bir Tedarikçinin (veya olanaklarının, mekânın, ürünlerinin ya da hizmetlerinin) servis kalitesini, hizmet düzeyini veya puanını tavsiye ve tasdik etmediği gibi, bu şekilde de değerlendirilmemelidir.

Fiyat Politikası

Platformumuzdaki fiyatlar son derece rekabetçidir. Tüm oda fiyatları, Platformumuzda veya teyit amaçlı e-posta/bilette aksi belirtilmediği sürece, kalışınız boyunca oda başına fiyat olarak ifade edilmekte olup, bilhassa yurtdışı Tedarikçilerden alınan hizmetler nedeniyle ilgili ülke yasal mevzuatı kapsamında tahakkuk ettirilecek KDV ve diğer bütün vergiler (yurtiçi  fiyatlara tüm vergiler dahil olup, rezervasyon esnasında bu vergiler görüntülenmektedir) ödeme anında Tedarikçi tarafından bilahare bildirilerek fiyatlara dahil edilecektir.. Bilet fiyatları kişi veya grup başınadır ve, geçerli olduğunda, bilet üzerinde belirtildiği haliyle geçerliliğe tabidir. Biletin kullanılmaması veya iptal ücretinin olması durumunda geçerli masraf ve vergiler (turist/şehir vergisi dahil) alınabilmektedir. Konaklama tesisi, rezervasyonun kullanılmaması veya iptal ücreti alınması durumunda yürürlükteki vergileri tahsil edebilir.

Zaman zaman Platformumuzda belirli bir konaklama, ürün veya hizmet için daha düşük fiyatlar verilmesi söz konusu olmaktadır; ancak Firma tarafından verilen bu fiyatlar, örneğin iptal ve iade olmayan durumlarda, belirli kısıtlama ve koşullara tabi olabilir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce ilgili ürün, hizmet ve rezervasyon koşullarını ve bilgilerini derinlemesine kontrol etmek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.

Ön ödeme, iptal, kullanılmayan rezervasyon ve ek bilgiler

Bir hizmetimizden rezervasyon yapmak suretiyle, ilgili hizmetin iptal ve rezervasyonu kullanmama durumlarında uygulanan koşullarına (Firmanın Platformumuzda sunulan ek bilgileri ve Rezervasyon Hizmet Sözleşmesi dahil) ve konaklama tedarikçisi tarafından sunulan hizmet ve/veya mallar dahil ziyaret veya konaklamanız süresince rezervasyonunuza uygulanabilecek, (temin ile ilgili) ilave koşul ve şartlara tabi olduğunuzu teslim ve tasdik edersiniz Firmanın sizlerle paylaşılan ödeme koşulları kapsamında rezervasyon anında kredi kartınızdan rezervasyon bedelinin cüzzi bir miktarını ön provizyon olarak kredi kartınızdan tahsil etmesi mümkündür.

Firmanın iptal ve rezervasyon kullanılmaması durumunda uyguladıkları genel koşullar, Platformumuzdaki Rezervasyon ve Hizmet Sözleşmesi sayfası ile Kullanım Koşulları bilgi sayfalarında ve teyit için gönderilen e- posta iletisinde veya (geçerliyse) bilette yer aldığı gibi rezervasyon işlemi sırasında da tekrar edilmektedir. Belirli fiyat ve özel fırsatların iptal veya değişikliğe elvermediğine dikkat ediniz. Kullanılmayan rezervasyon veya ücretli iptal olması durumunda Tedarikçi tarafından ilgili şehir/turist vergisi alınabilmektedir. Lütfen rezervasyonunuzu yapmadan önce oda ayrıntılarını derinlemesine kontrol etmek suretiyle böyle koşullar olup olmadığını tespit ediniz. Ön ödeme veya (tamamen ya da kısmen) ön ödeme gerektiren bir rezervasyonun (önceden uyarı veya haber verilmeden) ilgili (kalan) miktar(lar)ının, Tedarikçi ve rezervasyona ait ilgili ödeme koşulu uyarınca belirtilen ilgili ödeme tarihinde tam olarak ödenememesi durumunda iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre değişiklik gösterebilir. Tedarikçi tarafından uygulanabilecek herhangi bir ek koşul (örn. yaş gereksinimi, güvenlik teminatı, grup koşulları için iptal edilmeme/ek gereksinimler, ilave yatak/ücretli kahvaltı, kabul edilen evcil hayvanlar/kartlar konusunda) için lütfen ek bilgileri ve rezervasyon onayınızdaki önemli bilgileri dikkatlice okuyunuz. Geç ödeme, yanlış¸ banka, kredi kartı veya para kart bilgileri, geçersiz kredi kartı/para kart veya yetersiz bakiye sizin tedbirinizdedir ve Firma kabul etmediği veya (ön) ödeme ve iptal koşullarına göre aksini kabul etmediği sürece herhangi (iadesiz) ön ödemeli miktar için bir geri ödeme talep edemeyeceksiniz.

Rezervasyonunuzu gözden geçirmek, değiştirmek veya iptal etmek için, teyit için gönderilen e-posta iletisinde açıklanan talimatları uygulamanız gerekmektedir. Tesisin iptal ve rezervasyon kullanmama koşulları, (ön) ödeme uyarınca iptaliniz için sizden cezai ücret tahsil edilebileceğini veya (ön) ödemesi yapılmış¸ miktarlar için geri ödeme alamayabileceğinizi dikkate alın. Rezervasyonunuzu yapmadan önce tesisin iptal, (ön) ödeme ve rezervasyon kullanmama koşullarını dikkatle okumanızı ve ilgili rezervasyon uyarınca kalan ödemelerinizi zamanında yapmayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Check-in tarihinizde tesise geç varacaksanız veya check-in gününden sonraki gün tesise giriş yapacaksınız, rezervasyon veya odanızın iptal edilmemesi veya kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmaması adına (zamanında/uygun şekilde) Tedarikçiye durumunuzu bildirdiğinizden emin olun. Tedarikçiye haber vermek için yardıma ihtiyacınız olması durumunda müşteri hizmetleri departmanımız size yardımcı olabilir. Tesise geç varışınız veya Tedarikçi tarafından rezervasyonunuzun iptali ya da kullanılmayan rezervasyon ücretinin uygulanmasıyla ilgili olarak Platformda size sunulan Hizmet Sözleşmesinde ki kurallar geçerli olacaktır.

Fikri mülkiyet hakları

Telif Hakları www.otellobi.com sitesinin tüm hakları Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi’ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. 
Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Otellobi ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2017, otellobi.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : www.otellobi.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde otellobi.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, otellobi.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca otellobi.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında : www.otellobi.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklar: www.otellobi.com sitesine bulunan rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.otellobi.com sitesi ve sahibi Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi’ne sorumluluk yüklenemez. 

Otellobi.com Hesabı

Bazı Hizmetlerimizi kullanabilmeniz için bir Otellobi.com Hesabınızın olması gerekebilir. Otellobi.com Hesabınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Otellobi.com Hesabınızı korumak için şifrenizi gizli tutun. Otellobi.com Hesabınızda veya Otellobi.com Hesabınız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu size aittir. Otellobi.com Hesabınızın şifresini üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışın.

Uygulanacak Hukuk, Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri
İşbu Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim İzni, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim İzni'nin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Gaziantep Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

www.otellobi.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi’ne  aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.otellobi.com ve Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.  Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.otellobi.com sitesi ve sahibi Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi’ne sorumluluk yüklenemez

www.otellobi.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Pastel Organizasyon Turizm Limited Şirketi’ne  aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

E-Bülten Aboneliği

aradığınız rahatlık bu noktada

Hem yurtiçinde hem yurdışında sizleri gitmek istediğiniz noktaya en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için kurulan Otellobi.com, binlerce tesis ile misafirlerine online rezervasyon hizmeti sunuyor. Binlerce otele kullanıcılar için en kolay ulaşabilecekleri şekilde tasarlanan Otellobi.com  iş, tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde sizi konforlu bir şekilde “Gelmek İstediğiniz Nokta” ya tatil köyü, termal, şehir otelleri, butik oteller, zincir oteller gibi onlarca seçenek , fiyat, uygunluk ve opsiyonları ile size EN İYİ,EN UYGUN hizmeti verecek olan Otellobi.com, sektöründe  yenilikçi ve yeni nesil güvenli rezervasyon hizmeti imkanı sunuyor.

 

Kullanıcı dostu olan sitemizde Otellobi.com ana sayfasında ki arama bölümünden gitmek istediğiniz noktayı OTEL,ŞEHİR,BÖLGE konum olarak yazarak , tarih aralığınızı ve kişi sayısnı seçerek size uygun tesisleri listeleyin. Açılan yeni sayfada fiyatları ve oda tiplerini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz fiyattan odanızı kolayca seçerek sepetinize ekleyin. İster, Yüksek Güvenlikli 3D sistemi ile hemen ödeyin ister de otelde giriş anında ödeyin. Türkçe hizmet veren sitemiz aynı zamanda İngilizce, Arapça, Rusça, Farsça ve Portekizce gibi dil altyapılarına sahip olduğu gibi Türk Lirası, Euro , Amerikan Doları , Ruble ve Dinar gibi para birimleri ile de ödeme yapabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en gelişmiş yazılım alt yapısını kullanan sitemize hemen ücretsiz üye olarak size özel kampanya ve promosyonlar ile rezervasyon fırsatlarını yakalayın.

Dünya
Türkiye
Whatsapp ile görüş
08503032990
Otel Lobi | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım