Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Bir PASTEL ORGANİZASYON TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ markası olan Otellobi.com,hem yurtiçinde hem yurtdışında sizleri gitmek istediğiniz noktaya en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için kurulan Otellobi.com, binlerce tesis ile misafirlerine online rezervasyon hizmeti sunuyor. Binlerce otele kullanıcılar için en kolay ulaşabilecekleri şekilde tasarlanan Otellobi.com  iş, tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde size konforlu bir şekilde EN İYİ,EN UYGUN hizmeti verecek olan Otellobi.com, sektöründe  yenilikçi ve yeni nesil güvenli rezervasyon hizmeti imkanı sunuyor.

Kullanıcı dostu olan sitemizde Otellobi.com ana sayfasında ki arama bölümünden gitmek istediğiniz noktayı OTEL,ŞEHİR,BÖLGE konum olarak yazarak , tarih aralığınızı ve kişi sayısnı seçerek size uygun tesisleri listeleyin. Açılan yeni sayfada fiyatları ve oda tiplerini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz fiyattan odanızı kolayca seçerek sepetinize ekleyin. İster, Yüksek Güvenlikli 3D sistemi ile hemen ödeyin ister de otelde giriş anında ödeyin. 5 dil altyapısına sahip olduğu gibi 5 para birimi ile de ödeme yapabilirsiniz.

“Aradığınız rahatlık bu noktada.” mottosuyla yola çıkan www.otellobi.com olarak, sahip olduğumuz genç ve enerjik deneyimi yerel ve uluslararası kültür ile harmanlayıp, sürekli gelişim ve değişim gösteren turizm dünyasını yakından takip eden ve hızlı adaptasyon sağlayan ekibimizle misafirlerimize hak ettikleri kaliteli, hızlı, modern ve en üstün hizmeti sağlamaktayız. Bu kapsamda; en uygun tatil, uçak bileti, transfer hizmetleri, otobüs bileti, araç kiralama, turlar ve M.I.C.E yönetimini farklı açılardan değerlendiriyor, yenilikler katarak geliştiriyor ve avantajlı imkanlar sağlayarak sizler için unutulmaz kılıyoruz.

Enerjik ve tecrübeli ekibimiz ile bireysel ya da kurumsal seyahatlerinizde sizinle iletişim halinde olur, sizi anlar ve sizden birisi gibi hareket ederiz. Dünya’da ve Türkiye’deki  kaliteli çözüm ortaklarıyla kurduğumuz güven bağı ile sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunmakla kalmayıp A’dan Z’ye seyahat ve etkinlik yönetimi alanında kusursuz hizmeti sağlarız.

Türkiye’nin en gelişmiş yazılım alt yapısını kullanan sitemiz son derece teknolojik, güvenli ve kullanışlıdır.Hemen ücretsiz üye olarak size özel kampanya ve promosyonlar ile rezervasyon fırsatlarını yakalayın.

E-Bülten Aboneliği

aradığınız rahatlık bu noktada

Hem yurtiçinde hem yurdışında sizleri gitmek istediğiniz noktaya en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için kurulan Otellobi.com, binlerce tesis ile misafirlerine online rezervasyon hizmeti sunuyor. Binlerce otele kullanıcılar için en kolay ulaşabilecekleri şekilde tasarlanan Otellobi.com  iş, tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde sizi konforlu bir şekilde “Gelmek İstediğiniz Nokta” ya tatil köyü, termal, şehir otelleri, butik oteller, zincir oteller gibi onlarca seçenek , fiyat, uygunluk ve opsiyonları ile size EN İYİ,EN UYGUN hizmeti verecek olan Otellobi.com, sektöründe  yenilikçi ve yeni nesil güvenli rezervasyon hizmeti imkanı sunuyor.

 

Kullanıcı dostu olan sitemizde Otellobi.com ana sayfasında ki arama bölümünden gitmek istediğiniz noktayı OTEL,ŞEHİR,BÖLGE konum olarak yazarak , tarih aralığınızı ve kişi sayısnı seçerek size uygun tesisleri listeleyin. Açılan yeni sayfada fiyatları ve oda tiplerini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz fiyattan odanızı kolayca seçerek sepetinize ekleyin. İster, Yüksek Güvenlikli 3D sistemi ile hemen ödeyin ister de otelde giriş anında ödeyin. Türkçe hizmet veren sitemiz aynı zamanda İngilizce, Arapça, Rusça, Farsça ve Portekizce gibi dil altyapılarına sahip olduğu gibi Türk Lirası, Euro , Amerikan Doları , Ruble ve Dinar gibi para birimleri ile de ödeme yapabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en gelişmiş yazılım alt yapısını kullanan sitemize hemen ücretsiz üye olarak size özel kampanya ve promosyonlar ile rezervasyon fırsatlarını yakalayın.

Dünya
Türkiye
Whatsapp ile görüş
08503032990
Otel Lobi | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım